باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست.(کوروش کبیر)

تیشرت مردانه مدل Saldush

تیشرت مردانه مدل Saldush

ویژگی های کلیدی:

✅جنس : فلامنت

✅کیفیت دوخت بالا با تن خور عالی

✅فری سایز مناسب L /XL 

✅قد تیشرت :68CM

✅قد آستین :19CM

✅عرض شانه:44CM

✅عرض سینه:48CM
✅تن پوش عالی

✅ضمانت 10 روزه تعویض سفارشات

✅مطابقت کامل با محصولات

قیمت:58,000 تومان
 
 
 
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 

ست بلوز و شلوار مردانه مدل Erim

ست بلوز و شلوار مردانه مدل Erim

ویژگی های کلیدی :

✅جنس بلوز : دیور

✅جنس شلوار : ملانژ

✅فری سایز مناسب L /XL 

✅قد بلوز : 65cm 

✅قد شلوار:102cm 

✅قد فاق:31cm 

✅قد آستین: 63cm

✅دم پا کش

✅تن پوش عالی

✅پرداخت درمحل

✅ضمانت 10 روزه تعویض سفارشات

✅مطابقت کامل با محصولات

قیمت: 98,000 تومان
 
 

دانلود فیلم آموزش رقص ایرانی با لینک مستقیم

دانلود فیلم آموزش رقص ایرانی با لینک مستقیم

دانلود آموزش رقص ایرانی خردادیان, آموزش رقص ایرانی جدید

آموزش رقص ایرانی زنانه, آموزش مقدماتی رقص ایرانی

دانلود فیلم آموزش رقص ایرانی با لینک مستقیم

دانلود فیلم آموزش رقص ایرانی روحی ساوجی

آموزش رقص ایرانی درس اول

دانلود رایگان اموزش رقص ایرانی جدید

 

فرهنگ لباس رقص :

در تمام ملل و از قدیم الایام، رقص، خود فرهنگی جداگانه داشته (فورکلور: فرهنگ مربوط به هر قوم اعم از نوع لباس، آداب، شعر، رقص و…)، اگر می خواهید با کس یا گروهی در رقص همخوانی داشته باشید، مطمئناً باید پیرو آداب و رسوم آن گروه باشید. یکی از راههای همخوانی، نوع لباس یکسان و مربوط به آن گروه است. که خود شامل پوشش اعم از نوع پیراهن، دامن یا شلوار، و… می باشد. شاید برای رقص در محیط منزل یا … بتوانید غیر رسمی یا هرطور که دوست دارید لباس بپوشید امّا، برای مثال، اگر به یک مهمانی رسمی دعوت شدید، پوشیدن کت و شلوار رسمی برای مردها و برای زنان، لباس شب، الزامیست، در غیر این صورت هر نوع لباس دیگر خارج از عرف و ناشایست است.

تشخیص اینکه چه لباسی بپوشید، خیلی سخت نیست، حتّی می توانید با تقلید و پیروی از نحوه ی پوشش همگانی دیگران در مجالس مختلف، طبق عرف پیش روید یا از یک شخص کارآمد در زمینه نوع پوشش آن میهمانی کمک بگیرید و لباس مناسب با آن مجلس را تهیّه کنید.

در اینجا به نکاتی اشاره می کنیم که با بهره بری از آنها می توانید نوع پیراهن، شلوار، کت، دامن، کروات، کفش و … را برای هر مجلس انتخاب کنید.

کروات یا پاپیون سفید: معمولاً این رنگ از کروات در مجالس رسمی بکار می رود. نوع مناسب شلوار با این کروات، معمولاً در طول بیرون شلوار، نواردوزی بصورت ربان یا قیطان دوری بکار می رود، جلیغه راه راه امّا با راههای باریک به همراه پیراهن زیر آن که یقه هایی ایستاده و آهار دار داشته باشد، مناسب است. بیشتر مردهای اشرافزاده ها از دستکش سفید و زنان از لباس رسمی یکسره از گردن تا نوک پا به همراه پاپیون و دستکش های بلند تا آرنج، ولی یک رنگ، برای جذّابیت نوع پوشش خود استفاده می کنند.

کروات یا پاپیون تیره: همراه با کت و شلوار تیره، پارچه ی خطوط نازک راه راه، کمربند و کروات پهن، کروات تیره صرفاً به معنای مشکی نیست، بلکه هرنوع رنگ تیره که البته این رنگ باید با کمربند هماهنگ باشد. زنان نیز به همراه پیراهن های بلند چین دار یکسره از پاپیون استفاده می کنند.

رنگهای دیگر کروات و پاپیون: چه زن و چه مرد از کروات و در زنها پاپیون، سعی می کنند از نوع پهن آن و رنگ هماهنگ با نوع کت و شلوار یا پیراهن های شب زنانه استفاده کنند. توصیه می شود خانم ها همراه با پاپیون حتماً دامن بلند و یکسره بپوشند نه کوتاه.

لباس رسمی: آقایان کت و شلوار به همراه کروات یا پاپیون (امروزه به جای کت بلند، کت کوتاه یا کت اسپرت می پوشند)، خانم ها پیراهن های رسمی یکسره یا لباس شب.

لباس نیمه رسمی:

پوشش آقایان: پیراهن های مردانه با کروات، گاهی هم همراه با ژاکت یا کاپشن بهاره، اگر از جلیغه یا کت اسپرت استفاده شود، باید طوری باشد که کروات نمایان شود، پیراهن های یقه اسکی یا یقه گرد با ژاکت یا کاپشن بهاره که دیگر کروات نیاز نیست. پوشش خانم ها: لباس شب به همراه زیورآلات مناسب یا پیراهن تک به همراه شلوارهای کرپ و راسته

لباس معمولی: بیشتر در مجالس پایکوبی، کلاسهای رقص و … استفاده می شود. پوشش آقایان: شلوارهای مخمل، جیر،… به همراه تی شرت های نخی یقه گرد یا یقه هفت. خانم ها: در این مکان ها، خانم ها تنوع لباسی بیشتری دارند، در هر صورت می توانید طبق مد روز یا سلیقه ی خود لباس بپوشید. با این حالت براحتی می توانید هر مدلی برقصید، البته کفشهای مناسب را فراموش نکنید.

مدل های غربی: همواره شلوارهای جین ( از نوع غیر سنگ شور) با چکمه های بلند در تمام دنیا رواج یافته است. البته پوشیدن چکمه های بلند و لیز به همراه کلاه برای رقص تند مناسب نیست، چرا که هر لحظه ممکن است یا زمین بخورید یا کلاهتان بیافتد. اگر هم مجبور شدید، حتماً قبل از رقص کلاه را از سرتان بردارید. بدانید که در بیشتر فرهنگهای غربی، سر کردن کلاه دیگری که روی میز در مجلس رقص است، چه زن بردارد یا مرد، کاری ناپسند و بی ادبانه است.

میلونگاس یا رقص تانگو آرژانتینی: بهتر است مرد و زن لباسهای تیره یا مشکی بپوشند.

پوشش برای رقص در کشورهای لاتین (آمریکایی):

آقایان: تی شرت اعم از نخی، دکمه دار یا یقه گرد و هفت به همراه کفشهای مخصوص رقص، اگر روی لباس چیزی دیگر بپوشید با پیراهن های دکمه دار، جلیغه مناسب تر است. رنگ: روشن یا تیره

خانم ها: لباس های باز مثل دامن کوتاه یا بلند به همراه تاپ یا پشت گردنی.

رقص چرخشی (سوئینگ): حدود خاصّی برای این رقص نیست، هر نوع لباسی اعم از مد روز و … می توان پوشید، امّا به دلیل حرکت های چرخشی حین رقص، توصیه می شود از لباس های راحت استفاده شود، به خصوص خانم ها از دامن های خیلی کوتاه یا شلوارکها تنگ و جذب، نپوشند، چرا که حین رقص ممکن است هر اتفاق ناخواسته ای بیفتد، مثل، زمین خوردن، لیز خوردن، … که باید بتوانند خود را کنترل کرده! البته در دهه ۱۹۳۰ تا ۱۹۴۰ ، دامن های کوتاه پفی و تنگ مد بود که خیلی زود از مد رفت.

همواره طوری لباس بپوشید که خودتان و نفر مقابل شما از همراهی با شما لذّت ببرد:

 • در هر مجلس رقصی اعم از رسمی و غیر رسمی، همواره کفشی مناسب رقص بپوشید. از پوشیدن کفشهای پاشنه بلند، لیز یا کفشهای سنگین و ته اسفنجی خودداری کنید. چرا که ممکن است در بین رقص به زمین بچسبد، لیز بخورید و یا باعث فشار به زانو ها و دیگر قسمتهای پا شود.
 • برای رقص به خصوص رقص تند، سعی کنید از پوشش لباسهای باز یا خیلی نازک خودداری کنید، درست نیست که بدن عریان یا خیس شما را نفر مقابلتان لمس کند.
 • در رقـص های دو نفره تند مثل چرخشی، نباید لباسهایی با آستین گشاد (چه کوتاه و چه بلند) بپوشید، چرا که هر آن ممکن است دست نفر مقابل شما به هنگام چرخش به آستین شما گیر کند.
 • زیورآلاتی مثل، ساعت، انگشترهای تیز و بزرگ، گردن بند های گشاد و بلند و … ممکن است در رقص های تند و دو نفره، موجب صدمه به همراه شما شود.
 • آقایان: لطفا” حتّی المقدور موقع رقص، جاسوئیچی خود را جای دیگر بگذارید، در غیر اینصورت در جیب عقب خود بگذارید تا به همراه خود صدمه ای نزنید.
 • خانم ها: اگر موی بلند دارید، بهتر است آن را کاملاً جمع کنید، چرا که دست همراه شما به موهای شما گیر کرده یا ممکن است در حرکت های سریع چرخشی به چشم یا پوست شما و همراهتان صدمه بزند.

پیش نیازهای دیگر:

از آنجاییکه رقـص معمولاً با نفری دیگر همراه است و یک کار گروهیست، بنابراین قبل از ورود به همچین مجلسی موارد زیر را رعایت کنید:

 • دوش بگیرید و از مام یا اسپری ضد تعریق استفاده کنید.
 • مسواک بزنید و آدامس بجوید یا از شستشودهنده های دهان مصرف کنید.
 • قبل از آن از خوردن غذاهایی که در آن پیاز یا سیر بکار رفته خودداری کنید.
 • در صورتی که مجلس یا نفر مقابل شما سیگاری نیست، از کشیدن سیگار جهت جلوگیری از بوی بد سیگار موقع رقص خودداری کنید.

آموزش در میدان رقص 

به دو صورت انجام می گیرد:

۱-     روش غیر مستقیم

متأسفانه برخی رقّصان حرفه ای، وسط رقص، دست از رقصیدن بر می دارند و به همراه خود سعی می کنند با یادآوری اشتباهات وی در رقص، به او آموزش دهند، در حالی که شاید او اصلاً علاقه ای به یادگیری را در آن لحظه نداشته باشد. شعار همیشگی: با همراه خود در یک سطح برقصید)، این کار در واقع، نوعی بی ادبی و تمسخر به حساب می آید.

۲-     آموزش رقص بطور مستقیم

این روش باید با احترام و به آرامی صورت گیرد، فرض کنید، آقایی به محض شنیدن آهنگ دلخواه خود دوست دارد با آن آهنگ حرفه ای برقصد، و به دختر دلخوه خود پیشنهاد رقص می دهد، ولی او پاسخ می دهد: “من تا حالا با این آهنگ نرقصیدم، می توانی به من یاد دهی؟”مطمئناً طی ۲ تا ۳ دقیقه آهنگ، او نمی تواند به آن دختر آموزش دهد، ولی خوب دوست دارد با او برقصد و وقتی برای آموزش ندارد، بنابراین به رقص با کس دیگر یا به تنهایی ادامه می دهد و آن دختر از او ناراحت می شود! در این حالت: الف) انتظار دختر بی مورد است، چرا که آنها با هم رفاقتی از قبل نداشتند که آن پسر مجبور شود همان موقع درخواست وی را برای آموزش قبول کند. ب) او توقع داشت که آن آقا همان لحظه به او آموزش دهد، که این کار وی را در عملی انجام شده و روردوایستی قرار می داد ج) او واقعاً نمی توانست برقصد، بنابراین پسر نمی توانست به او بگوید: ” حالا بیایید از حرکات اوّلیه شروع کنیم”

البته در مواقع زیر و تحت شرایط خاصّ، می توانید در میهمانی ها رقص را یاد بگیرید و از لحاظ خود بیشتر لذّت ببرند:
هیچ گاه به حالت دستوری و در همان لحظه ی پیشنهاد کسی برای رقص نگویید: “به من یاد بده”!، در این حالات اگر نفر متقاضی رقص، خجالتی باشد، دقایقی را به شما آموزش می دهد و برای آهنگهای بعدی دیگر سراغ شما نمی آید و از دیدتان خود را پنهان می کند و اگر خجالتی نباشد، اصلاً چیزی یاد نمی دهد و شما را رها می کند و تا آخر مجلس شما را به دید یک مزاحم می نگرد!
بهتر است این طور بگویید: “دوست دارم برقصم ولی خیلی بلد نیستم”، این جمله بدان معناست که دوست دارید او به شما کمک کند ولی بدون هیچ اجباری.
بعد از آن است که دعوت کننده شما را به میدان رقص می آورد و سعی می کند با انجام حرکات اوّلیه با شما برقصد، یا اگر بلد نیستید می توانید با لبخند ولی مودبانه بگویید:”من با این آهنگ نمی توانم برقصم، بهتر است بعداً با یه آهنگ دیگر با شما برقصم”
بهتر است، از دوستان یا کسانی که در مجالس قبلی نیز با آنها آشنایی دارید، بخواهید که مدل رقصیدن با آن آهنگ را به شما یاد بدهند  تا فردی غریبه که برای اوّلین بار دیده اید و از شما دعوت به رقص کرده است.
اگر از مدل یا حرکات رقص کسی خوشتان آمده، بعداز رقص وی و در فرصتی مناسب از او بخواهید که به شما هم یاد دهد.

خلاصه:

 • با رعایت کامل نکات این مقالات رقص، می توانید در هر مجلس رقص عمومی، لحظات خوشی را داشته باشید و از میهمانی لذّت ببرید.

 • لباس و زیورآلات شما باید ضمن هماهنگی با آن مجلس، دست و پا گیر نباشد و راحت باشد و امن (مثال، کفش که راحت باشید و لیز نخورید).

 • اگر به کسی پیشنهاد رقص دادید، تمام شب را با او نگذرانید و با نفرات دیگر نیز برقصید.

 • شما که رقّاص حرفه ای هستید، خود نیز روزی مبتدی بودید، بنابراین به مبتدیان در مجالس احترام بگذارید و آنها را مسخره نکنید.

 • حتّی المقدور دعوت کسی را برای رقص رد نکنید. شاید فقط با آن آهنگ بتوانید با او برقصید.

 • در میدان رقص، ملاحظه ی زوجین را بکنید و از شلوغ کردن و حرکات آکروباتیک که فضای زیادی را می گیرد، خودداری کنید.

 • جایگاه رقص خود را بدانید، فراموش نکنید که اگر می خواهید رقص چرخشی (سوئینگ) داشته باشید، در مرکز میدان، در غیر این صورت در دور میدان طبق حرکات عقربه ساعت پیش روید.

 • اگر می دانید همراه شما توانایی انجام یک حرکت مهارتی یا ابتکاری را ندارد، آن را انجام ندهید.

 • هرگز به اشتباهات همراه خود نخندید و او را مسخره نکنید.

 • سعی نکنید بالاجبار به کسی مدل رقصی را یاد دهید.

 • لبخند، احترام و صمیمیت را برای ایجاد فضایی گرم بین خود و همراه را فراموش نکنید.

دانلود فیلم آموزش رقص ایرانی جدید, دانلود فیلم آموزشی رقص ایرانی جدید, دانلود فیلم آموزش رقص ایرانی رایگان, دانلود کلیپ آموزش رقص ایرانی مردانه, دانلود فیلم آموزش رقص ایرانی محمد خردادیان با لینک مستقیم, دانلود فیلم آموزش رقص ایرانی روحی ساوجی, دانلود فیلم اموزش رقص ایرانی دخترانه, دانلود کلیپ آموزش رقص ایرانی دخترانه, دانلود رایگان فیلم آموزش رقص ایرانی توسط خردادیان, دانلود فیلم آموزش رقص ایرانی زنانه, دانلود رایگان فیلم آموزش رقص ایرانی جدید, دانلود رایگان فیلم آموزش گام به گام رقص ایرانی, دانلود فیلم آموزش رقص ایرانی از یوتیوب, دانلود فیلم آموزش رقص ایرانی ساده, دانلود فیلم آموزش رقص ایرانی, دانلود رایگان فیلم آموزش رقص ایرانی خردادیان جدید, دانلود کلیپ آموزش رقص ایرانی با لینک مستقیم, دانلود کلیپ آموزش رقص ایرانی جدید, دانلود فیلم آموزش رقص ایرانی کامل, دانلود رایگان فیلم آموزش رقص ایرانی با لینک مستقیم, دانلود جدیدترین فیلم اموزش رقص ایرانی, , دانلود فیلم آموزش رقص ایرانی مردانه, دانلود کلیپ اموزش رقص ساده ایرانی.

دانلود آموزش رقص ایرانی خردادیان

آموزش رقص ایرانی سحر

اموزش رقص ایرانی ساده

 

 آموزش رقص ایرانی جدید

دانلود کلیپ اموزش رقص ساده ایرانی

 

آموزش رقص ایرانی زنانه

دانلود فیلم آموزش رقص ایرانی خردادیان با لینک مستقیم

آموزش مقدماتی رقص ایرانی

دانلود کلیپ رقص عروس و داماد

آموزش رقص ایرانی درس اول

دانلود کلیپ رقص شاداب جدید

دانلود رایگان اموزش رقص ایرانی جدید

دانلود با لینک مستقیم 

در صورت خراب بودن لینک ها کامنت بدهید .

0 لایک
چه امتیازی می دهید؟
0 تا کنون ثبت شده است

کفش Adidas مدل Bontila

ویژگی های کلیدی:

پرفروش ترین طرح دار و شیک

✅ سایزبندی:سایز 41 تا 44

✅ طراحی جدید 

✅جنس رویه : ترکیبی

✅بافت طرح دار و شیک

✅ جنس زیره :pu

✅مناسب پیاده روی و ورزش
✅مناسب همه سنین

✅ ضمانت 10 روزه تعویض سفارشات

✅ مطابقت کامل با محصولات

قیمت:109,000 تومان
 
 

 

 
 
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
 
 

ست ساعت مچی مردانه و زنانه Violet مدل Acore

ویژگی های کلیدی :

✅بند چرم با کیفیت

✅ بدنه : فلزی

✅قطر صفحه مردانه : 35 mm

✅قطر صفحه زنانه : 25 mm

✅قفل:ساده

✅رنگ صفحه:مشکی

✅طراحی متفاوت

✅ پرداخت درب منزل

✅ضمانت 10 روزه تعویض سفارشات

✅مطابقت کامل با محصولات

✅انتخاب افرادخاص وخوش سلیقه

قیمت:99,000 تومان
 
 
 
 
 
 
 
 

 

گرافیک و طراحی : پارس تمز

Copyright © 2015 All rights Reserved

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "دانلودها" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود.

X